Mistrzostwa w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców

2019-04-26 00:00:00

Dnia 5 kwietnia 2019 drużyny chłopców i dziewcząt naszej szkoły wystartowały w Finale Wojewódzkim drużynowych biegów przełajowych.

Jakub Lewandowski potwierdziÅ‚ swojÄ… wysokÄ… formÄ™, pokonujÄ…c 2500 m, zdobyÅ‚ srebrny medal w klasyfikacji indywidualnej. CaÅ‚a drużyna w skÅ‚adzie: Jakub Lewandowski, Poremski MikoÅ‚aj. Jacek Nowak, Maksymilian Sikorski oraz Kacper Ostajewski uplasowaÅ‚a siÄ™ na 14 pozycji spoÅ›ród 42 startujÄ…cych drużyn.

DziewczÄ™ta miaÅ‚y do pokonania 2000 m i zajęły 8 miejsce. NajlepszÄ… zawodniczkÄ… I LO byÅ‚a Agata Zachwieja, która uplasowaÅ‚a siÄ™ na 13 pozycji spoÅ›ród 105 startujÄ…cych zawodniczek. DziewczÄ™ta wystÄ…piÅ‚y w skÅ‚adzie: Agata Zachwieja, Monika Pilarska, Jagoda Pijanowska, Weronika Winsztal i Wiktoria Matelska.