Finały Wojewódzkie

2019-06-01 00:00:00

Dnia 24 maja reprezentacje dziewcząt i chłopców stanęły do walki w Finale Wojewódzkim w koszykówce 3x3 w Poznaniu oraz w biegach na orientację w Lesznie.

Chłopcy po przegraniu trzech spotkań w fazie grupowej w kwalifikacji końcowej zajęli 12 miejsce.

Dziewczęta w fazie grupowej mając na koncie jedną przegraną z I LO Leszno i jedną wygraną z ZST Turek zagrały o wejście do ćwierćfinału z I LO Konin wygrywając 6:3. W walce o wejście do finału dziewczęta przegrały z ZSP Konin 3:16 i ostatecznie uplasowały się na 6 miejscu.

Równie dobrze zaprezentowali siÄ™ chÅ‚opcy i dziewczÄ™ta podczas biegów na orientacjÄ™. DziewczÄ™ta wÅ›ród 22 startujÄ…cych zespoÅ‚ów zajęły wysokie 7 miejsce. W kategorii chÅ‚opców wystartowaÅ‚o 20 drużyn a zespóÅ‚ I LO w Gnieźnie uplasowaÅ‚ siÄ™ na 6  miejscu.