Wyróżnienia dla szkoły/certyfikaty
 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO w Gnieźnie jest wśród 500 najlepszych liceów  w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2021".
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO w Gnieźnie jest wśród 500 najlepszych liceów  w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO w Gnieźnie jest wśród 500 najlepszych liceów  w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO w Gnieźnie jest wśród 500 najlepszych liceów  w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 oraz 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018 i 2017".
   

Nasza szkoła znalazła się wśród 10 wyróżnionych instytucji w ogólnopolskim projekcie „Analityka edukacyjna w szkołach wyższych”. Jego celem było wyłonienie renomowanej szkoły w wersji 2.0, to znaczy takiej, której absolwenci nie tylko dostają się na wymarzone kierunki studiów, ale także świetnie sobie na nich radzą, co skutkuje w przyszłości sukcesami na rynku pracy i w rozwoju indywidualnym.

   

Otrzymaliśmy tytuł Szkoły Odkrywców Talentów - jest to wyróżnienie dla szkół, które odkrywają oraz rozwijają zainteresowania i uzdolnienia młodzieży.
   
Zostaliśmy Laureatami Ogólnopolskiego Programu Wiarygodna Szkoła 2018 - zapewniamy najwyższy poziom edukacyjny i wychowawczy. Certyfikat ten jest potwierdzeniem wysokich wyników maturalnych, dobrze wyposażonej bazy szkolnej i bezpieczeństwa, jakie zapewniamy uczniom.
   

Szkoła z Klasą to ogólnopolska akcja edukacyjna prowadzona przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i „Gazetę Wyborczą”. Otrzymując ten certyfikat zostaliśmy ocenieni jako szkoła, która przygotowuje do życia w nowoczesnym świecie i wychowuje młodych ludzi na aktywnych obywateli, którzy chcą i potrafią stale się uczyć i podejmować nowe wyzwania.

   
     
     
 
     
     

 

 

 

 

 treść została wydrukowana ze strony
http://www.1lo.gniezno.pl/strona,.html