Strefa Mistrzów



 

ROK SZKOLNY 2020/2021

 

Konkursy polonistyczne

 

Konkurs literacki organizowany przez IKE Gniezno „Ja i kultura – razem w izolacji”

Maciej Serżysko (2E) - wyróżnienie

 

XIX Ogólnopolski Konkurs Literacki „Gniewińskie Pióro”

Maciej Serżysko (2E) - wyróżnienie

 

V Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Anny Piskurz

Maciej Serżysko (2E) - III miejsce

 

Ogólnopolski konkurs literacki Pacanów 2020

Maciej Serżysko (2E) - Mała Nagroda Literacka

 

LI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Kamila Gorczycka Smyk (2E) – awans do II etapu

 

 

Konkursy fizyczne

 

Międzynarodowy Konkurs Fizyczny Lwiątko

Szymon Kłodowski (2A) -  najwyższy wynik w szkole.


Olimpiada fizyczna

Kacper Filipiak (3b) - awans do II etapu doświadczalnego Olimpiady.

Tymoteusz Braciszewski (3b) - awans do II etapu teoretycznego Olimpiady.


 

Konkursy informatyczne

 

Turniej Trójgamiczny

uczniowie klasy 3a oraz jeden uczeń z klasy 3b zajęli I miejsce w Kantonie Poznańskim (obszar 6 województw) oraz III miejsce w skali kraju. Tytuł ten zdobyli wykonując grę „Eko przygoda”.


Ogólnopolski Konkurs Programistyczny Pix Programming Challange 2020

Damian Sawko (3a) - I miejsce.


Ogólnopolski konkurs na najlepszy artykuł o elektronice lub programowaniu organizowany przez firmę FORBIT

Zuzanna Redzik (1B) - wyróżnienie.


Ogólnopolski Konkurs Informatyczny Bóbr-MAP

Szymon Kłodowski (2A) - III miejsce, Mikołaj Ciesielski i Dominik Fajfer (2aG) - wyróżnienie.
 

 

Konkursy z podstaw przedsiębiorczości

 

VI Wielkopolski Konkurs Wiedzy o Podatkach

Jakub Klinger i Jakub Bilski (2bG) - awans do II etapu.

 

 

Konkursy historyczne oraz z edukacji prawnej

 

I Ogólnopolski Konkurs o Ignacym Janie Paderewskim

 Adam Przybylski (2dG) , Julia  Zygmunt (1D) - awans do etapu okręgowego.

 

Ogólnopolski Konkurs Legislacyjny “Stwórz ustawę, zmieniaj prawo“

drużyna w składzie: Maurycy Fik, Bartłomiej Kowalski, Kacper Zieliński (2eG) - 6. miejsce w kraju

 

VI edycja Ogólnopolskiego  Konkursu Akademia Wiedzy o Prawie

Bartłomiej Kowalski (2eG), Hanna Kiełczewska - (2dG) – awans do etapu okręgowego.

 

Olimpiada Solidarności

Michał Twardowski (3e) - awans do etapu okręgowego, Bogna Janicka – awans do etapu centralnego.

 

III edycja ogólnopolskiego projektu edukacyjnego“ Kresy– polskie ziemie wschodnie w XX wieku

Maciej Serżysko  (2E) - laureat konkursu.

 

Konkursy religijne

 

24. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Zuzanna Wachowska (2c) - finalistka

 

25. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
 
Adam Przybylski (2dG) - finalista, Wiktoria Pejka (2d) - finalistka

 

Ogólnopolska Olimpiada Teologiczna
 
Adam Przybylski (2dG) - laureat (6 miejsce w Polsce)

 

Ogólnopolski Konkurs Prawa Kanonicznego
 
Mateusz Bartkowicz (3e) - finalista

 

 


ROK SZKOLNY 2019/2020

 

 

Konkursy polonistyczne

 

Konkurs Recytatorski "Peregrynacje po literaturze gnieźnieńskiej. Od źródeł do współczesności".

Jakub Sufleta (2e) - II miejsce, Adam Przybylski (1dg) - III miejsce, Marika Kurczewska (1dg) - wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Literacki "Pióro Metatrona 2019"

Maciej Serżysko (1e) - laureat


Olimpiada Wiedzy o Mediach w Poznaniu

Michał Filipiak (3c) - laureat


Konkurs Recenzencki "Karnawał wyobraźni" w ramach Offeliady 2019

Bogna Janicka (2e) - I miejsce, Michał Filipiak (3c) - II miejsce, Jakub Sufleta (2e) - III miejsce


L Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Klaudia Wachowska (2f) - kwalifikacja do etapu okręgowego


VII Ogólnopolski Konkurs Prozatorski im. Fiodora Dostojewskiego Dla Młodzieży

Maciej Serżysko  (1e) - wyróżnienie


VI Wojewódzki Konkurs Literacki „Manufaktura Słowa”

Wiktoria Szarzyńska (1bg) - wyróżnienie

XX Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. Józefa Czechowicza

Jagoda Białek (2e) - laureatka

XI Wielkopolski Konkurs Recytatorski „Poznańskie dziewiątki”

Jagoda Białek (2e)  - wyróżnienie

XII Powiatowy Konkurs „Potyczki z polszczyzną”

Bogna Janicka (2e) - I miejsce

II  Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Michała Witolda Gajdy

Wiktoria Szarzyńska (1bg) - I miejsce, Martyna Walkowiak (1bg)  - III miejsce

 

 

Konkursy fizyczne

 

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „Eureka”

Marcel Sobecki (3d) - wyróżnienie, Eryk Walter (2b) - wyróżnienie, Stanisław Bembnista (1bg) - wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „Olimpus”

Wiktoria Łuczyńska (1b) - wyróżnienie, Marcel Komorowski (1b) - wyróżnienie, Anna Chojnacka (1b) - wyróżnienie

 

 

Konkursy matematyczne

 

Finał powiatowy XVIII edycji Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego SUPERMATEMATYK

Klasy I
Stanisław Bembnista (1bG) - I miejsce, Wiktoria Łuczyńska (1b) - II miejsce, Aleksandra Rożek (1bG) - IV miejsce, Anna Chojnacka (1b) - V miejsce

Klasy II
Eryk Walter (2b) - I miejsce, Agata Winnowicz (2b) - II miejsce, Weronika Winsztal (2a) - III miejsce, Kacper Filipiak (2b) - IV miejsce


Wojewódzki Konkurs Matematyczny – Matematyczny Kalendarz ADWENTOWY

Dorota Doberschütz (1aG) - laureatka


Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Stanisław Bembnista (1bg) - wynik bardzo dobry, Wiktoria Łuczyńska (1b) - wyróżnienie, Dawid Kędziora (2b) - wyróżnienie, Tymoteusz Braciszewski (2b) - wyróżnienie, Monika Nowakowska (3b) - wyróżnienie
 

 

Konkursy z podstaw przedsiębiorczości


Konkurs Wiedzy o Podatkach (etap wojewódzki)

Jakub Bilski (1bg), Jakub Klinger (1bg) - wyróżnienie

 

 

Konkursy biologiczne, ekologiczne



XXVII Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża (konkurs rejonowy)

Anna Kasprzyk (2d) - I miejsce

XVIII Powiatowy Konkurs Ekologiczny dla Szkół  Ponadgimnazjalnych

Zofia Koteras  (2c) -  I miejsce

XVII Powiatowy Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS

Zofia Perlik (3d) - I miejsce, Sonia Kaźmierczak (2d) - II miejsce, Sellgei Orya (2c) - III miejsce

 

 

Konkursy religijne


Olimpiada Teologii Katolickiej

Nikodem Wesołowski (IIIc)  - finalista, Adam Przybylski (Icg) -  finalista

Ogólnopolski Konkurs Prawa Kanonicznego

Mateusz Bartkowicz (IIe) - finalista
 

 


Konkursy historyczne



Konkurs „Żywe Powstanie” organizowany przez Instytut Poznański  (etap wojewódzki)

Wiktoria Sarzyńska (1bg) - wyróżnienie, Zofia Eggebrecht (1f)  - wyróżnienie


Turniej Wiedzy o Powiecie Gnieźnieńskim

Michał Twardowski (2e), Bogna Janicka (2e) , Karolina Szelestowska  (3d), Konstanty Witt  (3d ) - III miejsce drużynowo
Karolina Szelestowaka  (3d) - III miejsce indywidualnie


Olimpiada Solidarności

Michał  Twardowski (2e), Bogna Janicka (2e) - awans do etapu  wojewódzkiego


Olimpiada Historyczna

Krzysztof  Kosowski (3c) - etap okręgowy

 

 

Wydarzenia artystyczne


„Legenda o Piastowskiej Matce Królów” projekt we współpracy z MPPP

Wystawa fotograficzna uczennic kl. 3c  Angeliki Bosackiej, Urszuli Jopy, we współpracy z MPPP i Czytelnią na Piętrze: Śladami starego Gniezna

Nagroda Publiczności za film „Wanniarz” na Offeliadzie 2019

Kacper Uciński (3c) współreżyser filmu

 

 

Osiągnięcia sportowe


Powiat

I Miejsce Mistrzostwa Powiatu dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych 

I Miejsce Mistrzostwa Powiatu chłopców w sztafetowych biegach przełajowych. 

I Miejsce Mistrzostwa Powiatu w pływaniu drużynowym dziewcząt

II Miejsce Mistrzostwa Powiatu w pływaniu drużynowym chłopców

I miejsce Mistrzostwa Powiatu Szachach 

I miejsce Mistrzostwa Powiatu chłopców w Badmintonie 

I miejsce Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym chłopców

II miejsce Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce chłopców

I miejsce Mistrzostwa Powiatu w aerobiku grupowym i innych formach tanecznych

Województwo

I miejsce Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym chłopców

II miejsce Mistrzostwa Województwa w Szachach 

V Miejsce Mistrzostwa Województwa w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

VIII Miejsce Mistrzostwa Województwa w sztafetowych biegach przełajowych chłopców



 

ROK SZKOLNY 2018/2029

 

Konkursy polonistyczne

 

KONKURS IMIĘ I NAZWISKO, KLASA MIEJSCE
Konkurs na Interpretację Poezji Gnieźnieńskich Poetów Kacper Uciński kl. 2c I miejsce
Julia Łukasiewicz 3i1 wyróżnienie
Olimpiada Wiedzy o Mediach Michał Filipiak 2c laureat etapu okręgowego
Konkurs Recenzencki "Karnawał wyobraźni" w ramach Offeliady 2018 Jakub Sufleta 1e I miejsce
Bogna Janicka 1e II miejsce
Kacper Uciński 2c III miejsce
 Konkurs Recytatorski "Peregrynacje po literaturze gnieźnieńskiej. Od źródeł do współczesności" w ramach IV Festiwalu "Fyrtel" Jagoda Białek 1e I miejsce
Adrianna Zielona 1f II miejsce
Małgorzata Kukurenda 1e wyróżnienie
Angelika Lesińska 1e wyróżnienie
Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Poznańskie dziewiątki" Jagoda Białek 1e III miejsce
XI Powiatowy Konkurs "Potyczki z polszczyzną" Bogna Janicka 1e I miejsce
Festiwal Literacki "Preteksty 2019" VI edycja Konkursu Recytatorskiego "Niektórzy lubią poezję" Nikodem Wejerowski 1e III miejsce
Jagoda Białek 1e wyróżnienie
IV Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Anny Piskurz Maksymilian Mizerka 2c finalista
V Turniej Książkożerców Michalina Strzelecka 1a I miejsce
Kacper Filipiak 1b
Dawid Kędziora 1b
Międzyszkolny Konkurs Interpretacji Poezji dla szkół ponadgimnazjalnych Wiktoria Cholewa 3i2 I miejsce
Powiatowy Konkurs Ortograficzny Hanna Bojarska 2d III miejsce
VI Gnieźnieński Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Filmie Dawid Bandosz 2b III miejsce
XI Wielkopolski Konkurs Wiedzy o Filmie Adam Dobrocki 3i1 IX miejsce
Patrycja Sroczyńska 3i2

 

 

Konkursy językowe

 

 

KONKURS IMIĘ I NAZWISKO, KLASA MIEJSCE
Olimpiada Języka Rosyjskiego Karol Łukomski 3b awans do drugiego etapu olimpiady
Dwa Języki - konkurs recytatorski Jagoda Białek 1e II miejsce (język angielski)
English Song Festival Alicja Libert 2e I miejsce
SingenmachtSpaß - konkurs piosenki niemieckiej Alicja Libert 2e I miejsce
Olimpiada Języka Niemieckiego Agnieszka Domagalska 3b awans do drugiego etapu olimpiady
VI Powiatowy Konkurs Języków Obcych w Wągrowcu Jagoda Pijanowska 2d I miejsce (język angielski)
Agnieszka Domagalska 3b I miejsce (język niemiecki)
Oliwia Stelmaszyk 3i2 I miejsce (język hiszpański)
Faustyna Prymas 1f II miejsce (język hiszpański)

 

 

Konkursy historyczne oraz z wiedzy o społeczeństwie

 

 

KONKURS IMIĘ I NAZWISKO, KLASA MIEJSCE
Powiatowy Konkurs z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości

Kacper Filipiak 1b
Sellgei Orya 1c
Michał Twardowski 1e

I miejsce drużynowo
Konkurs Historyczny "Piękna niepodległa" z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości Daria Stryjak 2a I miejsce w kategorii prac plastycznych
Iwona Szymańska 2e III miejsce w kategorii prac plastycznych
Katarzyna Sadowska 3i2 I miejsce w kategorii literackiej
Konkurs - Sejmik Młodzieżowy Województw Wielkopolskiego Wiktoria Matelska 1d
Wiktoria Wandrei 1d
awans i udział w pracach sejmiku
Olimpiada Historyczna Krzysztof Kosowski 2c
Maciej Stube 3i1
Maria Karbowiak 3i2
awans do etapu okręgowego
Karol Łukomski 3b awans do części ustnej etapu okręgowego
Konkurs Wiedzy o Prawie org. Okręgowa Izba Radców Prawnych Kacper Filipiak 1b
Wiktoria Matelska 1d
awans do etapu regionalnego
Konkurs o Patronie Szkoły - Królu Bolesławie Chrobrym Karol Łukomski 3b I miejsce
Krzysztof Kosowski 2c II miejsce
Konstanty Witt 2d II miejsce
Maksymilian Mizerka 2c III miejsce
Konkurs na mural niepodległościowy Tymoteusz Braciszewski 1c I miejsce

 

 

Konkursy biologiczne i ekologiczne

 

 

KONKURS IMIĘ I NAZWISKO, KLASA MIEJSCE
"Młodzieżowe Przesłanie Klimatyczne dla przyszłości" - ogólnopolski konkurs w ramach Młodzieżowego Kongresu Klimatycznego 2018r. Julia Pęczkowska 2e
Marcelina Rachwalik 2e
Katarzyna Zielińska 2e
I miejsce w województwie wielkopolskim
II edycja Wojewódzkiego Konkursu "EduPak Polska" Katarzyna Zielińska 2e
Julia Pęczkowska 2e
Marcelina Rachwalik 2e
II miejsce
Wojewódzki konkurs fotograficzny "Siła Przyrody" Weronika Olejniczak 3b I miejsce
"Nie daj szansy AIDS" - wojewódzki konkurs na film pt. "Krótka historia o HIV" Marcel Sobecki 2d
Amadeusz Kaniasty 2b
II miejsce
XXVI Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża Filip Przygodzki 3b II miejsce
Ogólnopolski konkurs na film o recyklingu opakowań ze szkła "Zero Waste" Marcel Sobecki 2d
Jacek Bilarzewski 2b
III miejsce
XXIV Gnieźnieńskie Prezentacje Ekologiczne Kamil Szarzyński 1c I miejsce
Liliana Ciesielska 1c II miejsce
Powiatowy Konkurs Ekologiczny Karol Łukomski 3b II miejsce
Jagoda Pijanowska 2d IV miejsce

 

 

Konkursy chemiczne

 

 

KONKURS IMIĘ I NAZWISKO, KLASA MIEJSCE
MARATON CHEMICZNY dla województwa wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego Anna Zielińska 3b
Filip Przygodzki 3b
VI miejsce
XXIV Wojewódzki Konkurs Chemiczny Anna Zielińska 3b VI miejsce
LXV Olimpiada Chemiczna Anna Zielińska 3b awans do drugiego etapu

 

 

Konkursy matematyczne, fizyczne i informatyczne

 

 

KONKURS IMIĘ I NAZWISKO, KLASA MIEJSCE
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" Dawid Kędziora 1b
Michał Kosicki 1a
Kacper Filipiak 1b
Szymon Maciejewski 1a
Eryk Walter 1b
Jakub Drankiewicz 2b
Jan Kabziński 3c
wyróżnienie
Wojewódzki Konkurs Logiczny "Memoriał Urszuli Marciniak" Michał Małkowski 2a IV miejsce
Daria Bayraktar 2d VI miejsce
Michalina Strzelecka 1a VI miejsce
Wojewódzki Konkurs SUPERMATEMATYK (finał wojewódzki nie odbył się) kategoria klas pierwszych
Zofia Koteras 1c I miejsce
Agata Winnowicz 1b III miejsce
Eryk Walter 1b IV miejsce
Weronika Winsztal 1a V miejsce
kategoria klas drugich
Zuzanna Szeląg 2a II miejsce
Monika Nowakowska 2b III miejsce
Jacek Chmielewski 2b VII miejsce
Powiatowy Konkurs Matematyczny SUPERMATURZYSTA Filip Przygodzki 3b II miejsce
(arkusz podstawowy)
Maja Bielińska 3c III miejsce
(arkusz rozszerzony)
Julia Łukasiewicz 3i1 III miejsce
(arkusz podstawowy)
Mistrzostwa Powiatu w Sudoku Agata Winnowicz 1b II miejsce
Michalina Strzelecka 1a III miejsce
Regionalny Konkurs dal Uczniów Klas Pierwszych w Czarnkowie Eryk Walter 1b XI miejsce
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Eureka" Marcel Sobecki 2d wyróżnienie
Jagoda Pijanowska 2d wyróżnienie
Maciej Niedzielski 3g wyróżnienie
Wielkopolska Liga Fizyczna Marcel Sobecki 2d
Maciej NIedzielski 3g
Marcin Gewert 3g
VII miejsce
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Lwiątko" Eryk Walter 1b wyróżnienie
Jakub Drankiewicz 2b wyróżnienie
Marcel Sobecki 2d wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Programistyczny HACK HEROES Kacper Filipiak 1b
Miłosz Rolewski 1a
Natalia Nowakowska 1a
Anna Wąsowicz 1a
wyróżnienie

 

 

Konkursy z podstaw przedsiębiorczości

 

 

KONKURS IMIĘ I NAZWISKO, KLASA MIEJSCE
Wielkopolska Olimpiada Wiedzy o Podatkach Marcel Kowalczyk 1e
Mateusz Bartkowicz 1e
I miejsce (awans do finału ogólnopolskiego)
Powiatowy Konkurs "Finanse a matematyka" Urszula Podgórska 1f I miejsce
Katarzyna Rychlewska 1c wyróżnienie
Julia Szczepańska 1d wyróżnienie
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Karol Łukomski 3b wyróżnienie w etapie szkolnym
Olimpiada Wiedzy o ZUS Karol Łukomski 3b
Katarzyna Rychlewska 1c
Sellgei Orya 1c
wyróżnienie w etapie szkolnym

 

 

Konkursy geograficzne

 

 

KONKURS IMIĘ I NAZWISKO, KLASA MIEJSCE
XI Powiatowy Konkurs o Pojezierzu Gnieźnieńskim Karol Łukomski 3b
Filip Przygodzki 3b
Marcin Czudowski 1b
I miejsce
Konkurs "Cudze chwalicie, swego nie znacie" Karol Łukomski 3b
Aleksandra Franek 2b
I miejsce
XLVII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy PTTK Zuzanna Krawczak 2b
Joanna Kubasik 2c
Gracjan Jaskulski 1a
II miejsce
Euroscola reprezentacje klas: 2a, 2c, 2e finał
Konkurs fotograficzny "Uroki lasu" Katarzyna Rychlewska 1c I miejsce

 

 

Osiągnięcia sportowe


Lekkoatletyka
 

Bieg Niepodległości - 1 miejsce w Polsce - Jakub Lewandowski 3b
Bieg Lechitów - 1 miejsce w Polsce - Jakub Lewandowski 3b
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 1500m - 9 miejsce w Polsce - Jakub Lewandowski 3b
Mistrzostwa Polski Juniorów w przełajach 6000m - 5 miejsce w Polsce - Kacper Kwapiszewski 3b
Indywidualne biegi przełajowe chłopców - 1 miejsce w województwie - Jakub Lewandowski 3b
Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt - 1 miejsce
Aleksandra Franek 2b, Wiktoria Matelska 1d, Monika Pilarska 3c, Dominika Różańska 1c, Agata Winnowicz 1b, Weronika Winsztal 1a, Agata Zachwieja 2d, Anna Zaporowska 2d, Julia Zbierska 2b, Anna Zielińska 3b
Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych chłopców - 1 miejsce
Jacek Bilarzewski 1b, Mikołaj Felkel 1c, Jakub Gabryszak 2a, Kajetan Kowalski 1d, Kacper Kwapiszewski 1b, Jakub Lewandowski3b, Jacek Nowak 3i1, Kacper Ostajewski 3i2, Kamil Szarzyński 1c, Mikołaj Sikorski 3c, Stanisław Wąsowicz 2a
Mistrzostwa Powiatu w drużynowych biegach przełajowe dziewcząt - 1 miejsce
Anna Zielińska 3b, Monika Pilarska 3c, Jagoda Pijanowska 2d, Anna Zaporowska 2d, Weronika Winsztal 1b, Wiktoria Matelska 1d, Agata Winnowicz 1b, Monika Penkert 1f, Martyna Hildebrańska 1f, Wiktoria Strzembała 1f
Mistrzostwa Powiatu w drużynowych biegach przełajowe chłopców - 1 miejsce
Jacek Nowak 3i1, Maksymilian Sikorski 3g, Mikołaj Poremski 1b, Kamil Szarzyński 1c, Jacek Bilarzewski 1b, Wojciech Fabiś 2a


Liga Lekkoatletyczna - Licealiada

 

Bieg na 200m - 2 miejsce Nikodem Sowiński 1a, 3 miejsce Julianna Basińska 2a
Bieg na 400m - 1 miejsce Dawid Fiałkowski 1b, 3 miejsce Maria Stube 1d
Bieg 800m  - 1 miejsce Jakub Lewandowski 3b, 3 miejsce Weronika Winsztal 1a
Bieg1500m  - 2 miejsce Anna Zaporowska 2d
Pchnięcie kulą - 1 miejsce Zuzanna Kośmicka 1c, 1 miejsce Jakub Dudek 1e, 3 miejsce Szymon Steć 1b
Skok w dal - 3 miejsce Marta Kłodowska 1e
W sztafecie 4x100m drużyna dziewcząt zajęła 2 miejsce a chłopców 3 miejsce

Pływanie

 

Drużynowe mistrzostwa w pływaniu dziewcząt - 1 miejsce w powiecie i 6 miejsce w województwie
Katarzyna Budzyńska 1d, Alicja Nawrocka 1d, Zofia Pacyńska 1f, Maria Piotrowska 1d, Alicja Roztocka 3b, Magdalena Szymańska 3c, Agata Zachwieja 2b, Anna Zaporowska 2d
Drużynowe mistrzostwa w pływaniu chłopców - 1 miejsce w powiecie
Marcin Czudowski 1b, Jakub Gabryszak 2a, Kacper Gumienny 3c, Mateusz Krieger 3b, Szymon Maciejewski 1a, Michał Palacz 2d, Wiktor Szymański 3g


Tenis stołowy

 

Drużynowe mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt - 3 miejsce w powiecie
Marcelina Siwka 2a, Vanessa Konieczna 1f
Drużynowe mistrzostwa w tenisie stołowym chłopców - 1 miejsce w powiecie, 2 miejsce w rejonie i 5 miejsce w województwie
Krzysztof Chmielewski 2b, Marcin Gewert 3g


Piłka ręczna


Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt - 1 miejsce w powiecie, 1 miejsce w rejonie i 1 miejsce w województwie
Monika Walkowska 3g, Martyna Rachela 3b, Aleksandra Hahn 3c, Agata Magoń 1a, Zofia Krajewska 1c, Kinga Gomółka 1c, Marta Kłodowska 1e, Adrianna Jaśkowiak 1f, Maja Bilińska 3c, Oliwia Pudelewicz 2d, Zuzanna Michalczak 1f, Dominika Różańska 1c, Monika Pilarska 3c
Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców - 1 miejsce w powiecie
Mikołaj Felkel 1c, Marcin Gewert 3g, Dominik Junga 1a, Szymon Maciejewski 1a,Sebastian Matelski 1a, Maksymilian Sikorski 3g, Jakub Stachowiak 1c, Wiktor Szymański 3g, Jan Tomaszewski 3g, Karol Zwolenkiewicz 3g, Wojciech Wachowski 3c


Piłka plażowa


Mistrzostwa w Piłce Plażowej chłopców - 1 miejsce w powiecie i 6 miejsce w rejonie
Krzysztof Chmielewski 2b, Kacper Ostajewski 3i2


Piłka koszykowa


Mistrzostwa w koszykówce 3x3 dziewcząt - 1 miejsce w rejonie i 6 miejsce w województwie
Izabella Basińska 2c, Maria Nowakowska 2b, Monika Pilarska 3c, Weronika Winsztal 1a, Weronika Olejniczak 3b, Ola Chojak 1b
Mistrzostwa w koszykówce 3x3 chłopców - 3 miejsce w rejonie
Eryk Walter 1b, Jakub Duras 2e, Maciej Stube 3i1, Dawid Zachmyc 2d, Mateusz Neneman 3c


Badminton


Drużynowe Mistrzostw w badmintonie dziewcząt - 1 miejsce w powiecie, 7 miejsce w rejonie
Natalia Lawenda 1b, Zuzanna Kośmicka 1c
Drużynowe Mistrzostw w badmintonie chłopców - 1 miejsce w powiecie, 2 miejsce w rejonie i 5 miejsce w województwie
Jakub Duras 2e, Jakub Basiński 1a, Bartosz Pietrzak 1a


Unihokej


Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt - 2 miejsce w powiecie i 5 miejsce w województwie
Aleksandra Franek 2b, Martyna Antkowiak 3i2, Marta Jóźwiak 2e, Kamila Konarska 3i2, Dominika Krzyżaniak 2a, Julia Orlikowska 2e, Wiktoria Rożek 2b, Julia Nowaczyk 2d, Adrianna Jaśkowiak 1f


Szachy


Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach - 9 miejsce w Polsce - Zuzanna Szeląg 2a
Drużynowe Mistrzostwa w Szachach dziewcząt i chłopców - 1 miejsce w powiecie
Zuzanna Szeląg 2a, Jacek Chmielewski 2b, Jan Kabziński 3c, Mikołaj Poremski 2b


Aerobik


Mistrzostwa w aerobiku i innych formach tanecznych - 3 miejsce w powiecie
Angelika Bosacka 2c


Piłka siatkowa


Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt - 2 miejsce w powiecie
Wiktoria Skotarczak 3c, Sandra Kubiak 3g, Klaudia Manuszak 3g, Paulina Narowska 2e, Roksana Plucińska 2c, Joanna Magoń 2e, Ola Chojak 1b, Natalia Gąsior 1b, Katarzyna Budzyńska 1d
Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców - 2 miejsce w powiecie
Krzysztof Chmielewski 2b, Jan Gąsior 3c, Eryk Walter 1b, Jakub Basiński 1b, Wojciech Jaśkowiak 3i1, Kacper Ostajewski 3i2, Wiktor Wolny 3c


Konkurs Wiedzy Morskiej


Konkurs wiedzy morskiej - 1 i 2 miejsce w powiecie
Alicja Nawrocka 1d, Kamil Szarzyński 1c, Marcin Czudowski 1b oraz Sonia Kaźmierczak 1d, Rafał Ogórkiewicz 1c i Kacper Kozłowski 2d.


 







treść została wydrukowana ze strony
http://www.1lo.gniezno.pl/strona,.html