Złotka z I LO.

25.04.2024

Za nami Finał Wojewódzki XXV Licealiady w Koszykówce Dziewcząt. Nasze reprezentantki pokazały wysoką klasę i po raz drugi z rzędu zdobyły tytuł Mistrzyń Wielkopolski.

W dniu 17 kwietnia pani Jagoda Grobelna została zaproszona na Wydział Neofilologii UAM na konferencję i spotkanie ze studentkami i studentami specjalizacji nauczycielskiej, by podzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z pracy w zawodzie nauczyciela.

Jesteśmy niezmiernie dumni, aby ogłosić, że Oskar Grobelny, uczeń klasy 2G o profilu medycznym, zdobył tytuł finalisty podczas 53. Olimpiady Biologicznej!

Dnia 23.04 uczniowie klas 1a, 2a, 2b i 3a mieli okazję odwiedzić Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi, jedno z najnowocześniejszych miejsc edukacyjnych w Polsce.

Drodzy Ósmoklasiści, zapraszamy do zapoznania się z ofertą na nowy rok szkolny.